9212 MONTE BIANCO TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9212 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | SOFT QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2555kg |